50 درصد تخفیف برای انجمن‌های خیریه

50 درصد تخفیف برای انجمن‌های خیریه

کلیه خدمات گرافیکی این سایت با 50% تخفیفی برای کلیه موسسات و انجمن‌های خیریه ارائه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش "تماس با ما" مراجعه نمایید.

بیشتر

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است،

بیشتر

بنرهای تبلیغاتی فلش و گیف

بنرهای تبلیغاتی فلش و گیف

یکی از مرسوم ترین و موثرترین روش های بازاریابی، تبلیغات بنری در وب سایت های پر بازدید می باشد، بنری که با دادن اطلاعات کافی در زمان کوتاه به کاربران و با طراحی زیبا و جذاب آنها را به سایت شما هدایت کند.

بیشتر

آرم و لوگو

آرم و لوگو

طراحی آرم و نشان معرف هویت و شخصیت یک شخص، مجموعه و یا یک فعالیت می باشد. یک آرم و نشان خوب معرف قدرتمندی برای نام تجاری یا برند شما خواهد بود. در اصل یک آرم در حکم امضاء و مهر شخص و یا مجموعه‌های مورد نظر است.

بیشتر

پوستر، بروشور، تراکت، کاتالوگ

پوستر، بروشور، تراکت، کاتالوگ

طراحی تراکت و پوستر تبلیغاتی یکی از مهمترین ابزارها برای معرفی کسب و کارهای کوچک و بزرگ به مخاطبان می باشد. نوع و ایده طراحی تراکت و پوستر نقش مهمی در جلب توجه بیننده آن دارد.

بیشتر

کلیپ تبلیغاتی

کلیپ تبلیغاتی

امروزه نقش تبلیغات به گونه‌ای ویژه تبدیل به ابزاری مدیریتی و استراتژیکی شده است. ساخت آگهی‌های تلویزیونی، کاتالوگ‌های دیجیتال، فیلم‌های صنعتی و عکس صنعتی با تجهیزات Full HD ضامن کیفیت و اثر گذاری بیشتر خدمات شما نزد بیننده خواهد بود.

بیشتر

هدر، اسلایدشو و اینترو

هدر، اسلایدشو و اینترو

اینترو یا Intro مخفف واژه Introduction به معنای " مقدمه" می‌باشد که در ابتدای اجرای برخی سایت‌ها یا مجموعه‌های مالتی‌مدیا استفاده شده و جذابیت خاصی به آن می‌بخشد. هدر نیز جزو اصلی ترین بخش یک وب سایت می باشد که در تمام صفحات در مقابل چشم مخاطب

بیشتر

ست اداری (کارت ویزیت،سربرگ و پاکت)

ست اداری (کارت ویزیت،سربرگ و پاکت)

ست اداری شامل کلیه ملزوماتیست (سربرگ ، پاکت ، یادداشت ، کارت و …) که برای انجام مکاتبات و ارتباطات تجاری و اداری توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌گردد. ست اداری معرف و هویت سازمانی هر مجموعه است.

بیشتر

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

دنیای تبلیغات اینترنتی در دو دهه‌ی اخیر تحولات گسترده‌ای را پشت سر گذاشته است. همزمان با ایجاد شیوه‌ها و تکنولوژی‌های جدید تبلیغ آنلاین، در سال‌های گذشته سهم تبلیغات مجازی از کل بازار تبلیغات همواره رو به افزایش بوده است.

بیشتر

صفحه اصلی پوستر، تراکت و بروشور

 

طراحی تراکت و پوستر

طراحی تراکت و پوستر تبلیغاتی یکی از مهمترین ابزارها برای معرفی کسب و کارهای کوچک و بزرگ به مخاطبان می باشد. نوع و ایده طراحی تراکت و پوستر نقش مهمی در جلب توجه بیننده آن دارد. سفارش تراکت ها و پوستر های تبلیغاتی در سنتروبکو فقط برای طراحی تمام رنگ میباشد. تفاوت این دو در سایز آنها میباشد، تراکت ها در سایز کوچکتر از پوسترها طراحی و چاپ میشوند و تراکت ها معمولا بصورت دستی در جامعه پخش میشوند اما پوستر ها در قطع بزرگتر و در محل های پر رفت و آمد و مناطق هدف برای بازاریابی بر روی دیوار نصب میشوند. برای سفارش طراحی تراکت یا پوستر میتوانید از پلن های زیر سفارش خود را ارسال نمایید.

 

طراحی بروشور

با سفارش طراحی بروشور امور بازاریابی کسب و کار شما امکان آن را خواهد داشت مجموعه ای از اطلاعات جزئی و خاص را در ارتباط با یک محصول از قبیل عملکرد آن، روش استفاده، قیمت، تنوع رنگ و غیره را در اختیار مشتریان خود قرار دهد، در طراحی بروشور نکات خلاصه تر از کاتالوگ میباشد و بیننده بروشور میتواند به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورد. باید به یک نکته هم اشاره داشت که بروشور ابزار تبلیغاتی میباشد و مشتری قبل از خرید محصول بوسیله بروشور محصول میتواند تصمیم به خرید آن بگیرد، اما کاتالوگ از نظر مطلب غنی تر میباشد و معمولا پس از خرید محصول در اختیار مشتریقرار میگیرد.

 

                        

 

هزینه طراحی تراکت و پوشتر با توجه به ساده یا پیچیده بودن کار بین 80 تا 100 هزار تومان می باشد

هزینه طراحی بروشور با توجه به ساده یا پیچیده بودن کار  صفحه ای بین 20 تا 50 هزار تومان می باشد