دانلود لوگو پرسپولیس Logo Perspolis

فایل لایه باز و سورس آرم یا لوگوی پرسپولیس با کیفیت بالا در پسوندهای مختلف cdr, eps, ai, png, jpg قابل استفاده در کلیه نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ، ایلاستریتور، کورل و... به صورت رایگان به شما ارائه می‌شود.

فایل لایه باز و سورس آرم یا لوگوی پرسپولیس با کیفیت بالا در پسوندهای مختلف cdr, eps, ai, png, jpg قابل استفاده در کلیه نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ، ایلاستریتور، کورل و… به صورت رایگان به شما ارائه می‌شود.
باشگاه فوتبال پرسپولیس در سال 1342 توسط علی عبده تاسیس شد و از سال 1347 در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران حضور دارد. این باشگاه از پرهوادارترین و پرافتخارترین باشگاه‌های فوتبال در ایران است. طبق گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم پرسپولیس ایران به عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال در آسیا شناخته شده‌است. پرسپولیس از زمان آغاز به کار خود 9 بار در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران به قهرمانی رسیده‌است. همچنین 5 بار قهرمانی در جام حذفی ایران و یک قهرمانی در جام برندگان جام آسیا، از دیگر قهرمانی‌های مهم پرسپولیس است. شایان ذکر است که علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، و علی کریمی سه تن از بازیکنان پرسپولیسی هستند که تاکنون بازیکن فوتبال سال آسیا شده‌اند.
دانلود لوگو پرسپولیس Logo Perspolis | فرهاد ناجیدانلود لوگو پرسپولیس Logo Perspolis | فرهاد ناجی
دانلود لوگو پرسپولیس Logo Perspolis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.