طراحی سایت

     

مشاوره رایگان و سفارش طراحی وب‌سایت

بهترین راه برای طراحی یک وب‌سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب‌سایت است. برای این امر شما به راحتی می‌توانید پس از مطالعه موارد زیر با تماس تلفنی اطلاعات تکمیلی را در ارتباط با طراحی وب‌سایت خود از کارشناسان ما دریافت کنید.

 

 • چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟

سال‌های زیادی نیست که روش جدیدی برای معرفی کالا، خدمات و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی آن یعنی رادیو، تلویزیون و مطبوعات مزیت‌های نسبتاً زیادی دارد. امروزه حتی افراد می‌توانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه‌اندازی کسب و کار خود و هزینه‌های دیگر شروع به معرفی کالا یا خدمات کنند. بنابراین شروع همه این فعالیت‌ها با داشتن یک وب‌سایت می‌تواند شروع شود. با کمال خرسندی اعلام می‌کنیم که میانا وب از ابتدای این تصمیم بزرگ و سرنوشت‌ساز در کنار شما خواهد بود.

 • چه عواملی تعیین‌کننده قیمت وب‌سایت است؟

این موارد می‌تواند بستگی به عوامل زیادی داشته باشد. در زیر مهم‌ترین موارد را برای شما ذکر می‌کنیم:

 • بودجه‌ای که برای طراحی وب‌سایت خود در نظر گرفته‌اید. چون با توجه به کارایی و بخش‌های مختلف مورد نیاز این ارقم متفاوت خواهد بود. توجه داشته باشید که نوع وب‌سایت درخواست شده می‌تواند شرکتی، حرفه‌ای، فروشگاهی و غیره باشد.
 • وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آن‌ها و این که آیا شما می‌خواهید با آن‌ها وارد رقابت شوید یا خیر.
 • طراحی تمامی بخش‌های مورد نظر با توجه به آینده نگری در این زمینه، طوری که در آینده دوباره‌کاری نشود یا ممکن است دوست داشته باشید که سایت را به شکل فازبندی پیش ببرید.
 • هزینه ثبت دامنه‌های مختلف داخلی و خارجی به همراه هزینه سالیانه هاست که مبلغی مجزا از طراحی سایت است.
 • داشتن یک وب‌سایت تا چه حد می‌تواند در کسب و کار من تأثیر داشته باشد؟

حتماً برای خود شما هم پیش آمده است که در کارتی که توسط شخصی به شما داده می‌شود یا تبلیغی که در تلویزیون یا روزنامه می‌بینید، برای دریافت اطلاعات بیشتر به دنبال آدرس یک وب‌سایت می‌گردید. در بسیاری از این تبلیغات‌ها فقط آدرس وب‌سایت داده می‌شود تا مخاطب جهت کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کند.

 • چه نوع وب‌سایت‌هایی وجود دارد و وب‌سایت من می‌تواند جزو کدام دسته قرار بگیرد؟

بسیاری از شرکت‌ها که معمولاً محصولات یا خدماتشان دائما در حال تغییر نیستند یا به روز شدن وب‌سایت برایشان چندان اهمیت ندارد، معمولاً از وب‌سایت‌های ساده‌تر استفاده می‌کنند. البته ناگفته نماند که در وب‌سایت‌های طراحی شده توسط ما بسیاری از قسمت‌های وب‌سایت به صورت مستقیم توسط مشتری و گاهی غیر مستقیم با کمک ما قابل به روز رسانی خواهد بود.

هم‌چنین در سایت‌های پیشرفته‌تر که نیاز به درج مطالب و اخبار به روز هستند یا جزو دسته وب‌سایت‌های فروشگاهی محسوب می‌شوند، این قابلیت‌ها و درج کطالب توسط مشتری و حتی کاربر افزایش چشم‌گیری پیدا خواهد کرد. مسلماً با افزایش ویژگی‌های یک وب‌سایت هزینه طراحی آن نیز افزایش می‌یابد. البته ما این نوید را به شما می‌دهیم که با حداقل دستمزد بیشترین امکانات را برای وب سایت شما در نظر میگیریم تا شما بتوانید حتی قالب و صفحه بندی صفحه نخست سایت خود را هر بار به طور کامل تغییر دهید و از این کار لذت ببرید. در واقع شما می‌توانید تمامی کارها را به صورت آنلاین و تنها با داشتن اینترنت در هر نقطه‌ای از جهان با ورود به بخش حساب مدیریتی خود انجام دهید.

 • بعد از طراحی وب‌سایت من توسط میانا وب، آیا امکان بهتر شدن رتبه در موتور جستجوی گوگل برای افزایش بازدیدکنندگان وجود دارد؟

همان گونه که داشتن یک مغازه خوب در بهترین جا دلیل بر موفق بودن آن کسب و کار نیست، تنها داشتن یک وب‌سایت حتی با قابلت‌های بسیار بالا و کاربر پسند هم نمی‌تواند همه مسائل باشد. لذا در زمان طراحی نهایت سعی داریم تا وب‌سایت شما در موتور جستجوی گوگل بهترین رتبه را داشته باشد.

توجه داشته باشید که وعده افزایش رتبه بسیار عالی بدون در نظر گرفتن شرایط کاملاً بی‌پایه و اساس است، لذا برای انجام عملیات‌های تخصصی بعد از مشاوره و راهنمایی دقیق شما و برآوردهای هزینه‌های این قسمت، قراردادی جداگانه البته با تضمین لازم از طرف ما بین میانا وب و شما منعقد خواهد شد.

 • مدت زمان مورد نیاز برای طراحی وب‌سایت من چقدر خواهد بود؟

جواب این سوال کاملاً بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب‌سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتماً در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب‌سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده‌سازی کنند. البته می‌توان به طور کلی زمان مورد نیاز برای طراحی یک وب‌سایت ساده شرکتی یا فروشگاهی را حداقل دو هفته تا یک ماه در نظر گرفت ولی در صورتی که گستردگی کار بالاتر باشد، این زمان افزایش خواهد یافت.

 • طراحی وب‌سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

به طور کلی هر شرکتی در زمان تأسیس دستورالعمل‌هایی را برای خودش تدوین و اجرا می‌کند و طبیعتاً نقطه ضعف‌هایی هم می‌تواند وجود داشته باشد، ولی مدیریت شرکت و تمامی گروه طراحی که نمومه‌کارهای‌شان موجود است این ادعا را دارند که بهترین کار را عرضه می‌کنند تا مشتریان دغدغه وب‌سایت طراحی‌شده را نداشته باشند، زیرا ما همواره در تمامی مراحل مخصوصاً پس از پیاده‌سازی وب‌سایت در کنار شما خواهیم بود.

 • بعد از طراحی وب‌سایت آیا می‌توانم برای افزایش موفقیت وب‌سایتم از مشاوران شرکت شما استفاده کنم؟

مطمئناً چنین اتفاقی خواهد افتاد، زیرا ما اعتقاد داریم که موفقیت شما دقیقاً موفقیت ما را به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در همه لحظات به لحاظ فنی و دادن مشاوره فنی و تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

 • علاوه بر طراحی سایت برای داشتن یک وب‌سایت در اینترنت به چه چیزهای دیگری نیاز دارم؟

برای یک وب‌سایت علاوه بر طراحی سایت، شما به هاست و دامین نیز نیاز دارید. در هاست داده‌های شما ذخیره می‌شود تا بتواند در دید عموم مردم جهان قرار بگیرد و هزینه تمدید سالیانه‌ای دارد. دامین یا همان دامنه نیز در واقع اسم سایت و آدرس ورود به سایت شما خواهد بود که با پسوندهای مختلف قابل ثبت شدن است که آن نیز باید به صورت سالیانه تمدید شود.

 • پشتیبانی از سایت بعد از طراحی چگونه است؟

بر اساس نوع سفارش سایت شما پس از تحویل مدتی پشتیبانی رایگان دارد. بعد از اتمام مدت تایین شده با پرداخت حدود یک سوم هزینه طراحی سایت به شکل سالیانه از سایت شما پشتیبانی کامل خواهد شد. در صورت عدم استفاده از پشتیبانی سالیانه هر زمانی که سایت دچار اشکال شود، تیم میانا وب عیوب به وجود آمده را برطرف و هزینه مجزای آن را دریافت می‌کند.