خدمات محتوایی

همان طور که می‌دانید، دنیای دیجیتال در حال رفتن به سمت تولید محتوا و بازاریابی محتوایی است. به همین علت، وب‌مسترها باید زمان زیادی را برای تولید محتوای کسب و کارشان صرف کنند. در حال حاضر وب‌سایت و اپلیکیشن‌‌ها برای جذب مخاطب بر اساس نیازشان از تولید محتوای متنی، ویدئویی، گرافیکی، صوتی و … استفاده می‌کنند. باید توجه داشته باشید که رمز موفقیت در تولید محتوا یونیک بودن یا همان منحصر به فرد بودن مطلب است که شما را در رده‌بندی‌های موتورهای جستجوگر و نیز نزد مخاطبان بالا می‌برد.

البته شاید به این نکته فکر کنید که مشابه محتوایی که رقیبان شما تولید کرده‌اند، تولید کنید و مخاطبان زیادی را با این کار جذب کنید. باید بدانید که حتی اگر مخاطبان شما متوجه کپی بودن آن نشوند، این احساس را خواهند داشت که کسب و کار شما هیچ گونه نوآوری ندارد. از این رو، باید محتوایی که تولید می‌‌کنیم، کاملاً مطابق با نیاز و خواستۀ مخاطب و به صورت منحصر به فرد و یکتا باشد.

خوش‌بختانه سایت میانا وب با سال‌ها تجربه در زمینۀ تولید محتوا برای وبلاگ و وب‌سایت‌های مختلف داخلی و خارجی توانایی تولید محتوا به دو زبان فارسی و انگلیسی را دارا است. شما می‌توانید نمونه‌کارها با موضوعاتی هم‌چون گرافیک، طراحی سایت، تجارت الکترونیک، شیوه‌های بهتر زیستن و تولید محتوا، ویرایش و ترجمه را در وبلاگ سایت مشاهده کنید. سایر موضوعات مانند پزشکی، حقوقی، صنعتی، دکوراسیون، بیمه، تعمیرات لوازم خانگی، فروش محصولات، آموزشی، ارائه خدمات، موتورسیکلت، اتومبیل و غیره در اینجا قرار داده شده است.

در این جدول همکاری اینجانب در زمینه تولید محتوا، ویراستاری و ترجمه با سایت ترجمیک آورده شده است. (متوسط کیفیت 2.96 از 3 نمره و نمرات داور 4.84 از 5 نمره است.)‌

نمونه‌کارهای تولید محتوا